Nieuwe Match De Fabrique & Kronenburg

Gepubliceerd op 29-05-2018 03:20

"Jij blij, wij blij. Ons team daagt zichzelf dagelijks uit om de ‘hospitality’ lat hoger te leggen. We zoeken altijd partners die onze evenementen naar een hoger niveau kunnen tillen. Sinds april is hostessbureau Kronenburg aan dit rijtje toegevoegd aldus Operationeel Manager Melvin van de Fabrique in Utrecht".

Ontzorgen op maat

"Het is dat kleine beetje extra inzet en betrokkenheid wat het verschil maakt, dat is het motto van Kronenburg, daarom passen ze bij ons", vertelt Melvin enthousiast. Zij helpen en ontzorgen de klant op een hoger niveau. Hoe ze dat doen? Per opdracht levert het bedrijf maatwerk. Ze voldoen aan onze wensen en leveren passende hosts, hostesses, conference assistenten, hospitality models en promotieteams. Op basis van een gesprek met de klant wordt er een persoonlijk advies gegeven en vindt er een selectie plaats. Melvin: ‘’Samen met de hosts en hostesses kan ons team de klant nog beter ontzorgen. Door van elkaar te leren, groeien we verder.’’ Win-win!

Hostessbureau